19.200.00 Rączka CompoSMOOTH - WYPRZEDAŻ

Producent: Helmut Zepf
Dostępność:
Jest Jest
szt.
Cena netto: 256,00 zł 394,00 zł276,48 zł

Narzędzia do kompozytów Helmut Zepf można zakupić zarówno w zestawie jak i każdy instrument indywidualnie.

Odtworzenie oryginalnej powierzchni zęba tak rzetelnie jak to możliwe jest dużym wyzwaniem dla materiałów, techników dentystycznych i stomatologów. W przypadku bezpośredniej odbudowy kompozytowej, cała odpowiedzialność estetyczna spoczywa na rękach praktyka. Odpowiednie instrumenty to klucz do sukcesu.

Jedyne w swoim rodzaju silikonowe końcówki CompoSMOOTH pozwalają na komfortową adaptację i modelowanie powierzchni kompozytu przed jego polimeryzacją. Nawet w przypadku "klejących" kompozytów można je w optymalny sposób dostosować do wymaganych kształtów. Idealna powierzchnia morfologiczna jest uzyskiwana niemalże automatycznie poprzez delikatny ucisk. Kształt zęba modelowany jest w sposób ograniczający późniejsze polerowanie do minimum, a rezultaty są optymalne.

Specjalnie ukształtowana rączka narzędzia (kształt "choinki") nie pozwala na ślizganie się ręki stomatologa, nawet jeśli rękawiczka jest mokra.
Oszczędność - końcówki i rączki są wymienne, każda z nich dostępna jest na indywidualne zamówienie - w przypadku uszkodzenia jednego elementu wystarczy go wymienić (nie trzeba kupować całego narzędzia).

Strona w katalogu 04-04